Eczane Dekorasyonu

Eczane dekorasyonu uygulamalarında şıklık ve modernlik gibi özelliklerin yanında işlevsellik de çok önemlidir. Şık ama kullanışlı olmayan herhangi bir dekorasyon uygulaması eczanede asla tercih edilmez. O yüzden camlı dolaplar, camlı vitrinler veya bankolar gibi eşyaların, kullanımı en kolay ve fayda getirecek şekilde dizayn edilmesi gerekir. Bu da ancak ve ancak söz konusu ürünlerin üretiminin, dekorayonu gerçekleştirecek ekip tarafından yapılmasıyla mümkün olacaktır. Unutulmamalıdır ki, standart dolap, vitrin gibi dekorasyon ürünleri hem dükkanın ölçüleriyle uyum sağlamayacak hem de kullanışlı olmayacaktır. Tersini düşünürsek; örneğin kolonlar arasına sığacak şekilde üretilen bir dolap ya da vitrin orada adeta kaybolacak ve size mekandan tasarruf imkanı sunacaktır. Metrekare bakımından küçük olsa da mekanlarınızın daha ferah görünmesinin bir yolu da budur. Yani dükkan ölçülerine göre üretilen dolaplar vb. dekorasyon ürünleri, mekanda gereksiz boşluklara yol açmayacak böylece alanın her metrekaresi kullanılmış olacaktır.

İşte bu düşünceden yola çıkan Öznoyan Mimarlık, eczane dekorasyonu için uygulayacağı bütün malzemeleri, dekorları, dolapları, vitrinleri ve diğer mobilyaları kendisi imal etmeye gayret göstermektedir. Siz değerli eczacılarımız için en kullanışlı ve şık dekorasyon uygulamalarına imza atarken bunu, alanında uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Profesyonel iç mimarlarımız, ustalarımız, işinin ehli ekibimiz eczane dekorasyonu işlemlerini, tasarımından dizaynına, ürünlerin imalatından montajına kadar her aşamasında tamamen kendi emeği ile hayata geçirmektedir. Dolayısıyla siz değerli eczacılarımıza ekonomik anlamda da önemli avantajlar sunuyor, kaliteli ve el emeği ürünlerimizi en düşük maliyetle sizlerin kullanımına açıyoruz. Fiyat politikamızı, düşük bütçeli eczacılarımızı göz önünde bulundurarak oluşturuyor, böylece mekanlarınıza en uyumlu eczane dekorasyonunu en avantajlı fiyatlarla yapıyoruz.

Bu uyumun sağladığı ferah – feza dükkanlarda çalışmanın keyfine varmak, eczane dekorasyonu işini sıkıntı olmaktan çıkarmak istiyorsanız bizi arayın. İnternete girip “www.kuyumcularmimari.com” adresini ziyaret etmenizi önemle tavsiye ediyoruz. Eczane dekorasyonu dünyasında, en modern, en şık, en hesaplı ve en kaliteli işlerin yolu; internet sitemize atacağınız bir “tık”tan geçiyor. Yaptığımız işlerin kalitesine güveniyor, siz değerli eczacılarımızla birlikte çalışacak olmanın heyecanını ve mutluluğunu şimdiden içimizde hissediyoruz.