Hakkımızda

Şirketimizin kurucu lideri İç Mimar Kemal Öznoyan önderliğinde bünyesindeki önde gelen tasarımcılarla birlikte 1999’dan beri Türk tasarım sanatına katkılarda bulunan “Öznoyan Mimarlık ve Dekorasyon” seçkin, zarif ve elit tasarımlarıyla saat, optik ve kuyumcu mağazaları üzerine uzmanlaşmış ve “İnsanların kendilerini içinde mutlu, huzurlu ve güvende hissedeceği ayrıcalıklı mekanlar dizayn etmeyi” kendisine misyon edinmiş, şahsa özel bir mimarlık uygulama ofisidir.

Öznoyan Mimarlık ve Dekorasyon atölyesinin benzerlerinden en önemli farkı proje danışmanlığı ve tasarım aşamalarında müşterilerinden herhangi bir para talep etmemesidir. Diğer bir önemli özelliğimiz de proje başlangıcından sonuna kadar müşterimizi bilgilendirip her adımda müşterimizin yapılanlardan memnun olduğundan emin olma prensibimizdir ki bu bizim hem yaptığımız işe saygımız, hem kendimize olan güvenimiz, en önemlisi de müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden kaynaklanmaktadır. Bizim müşterilerimizle proje sonuna kadar mimarımız Kemal Öznoyan birebir ilgilenir.

Öznoyan Mimarlık ve Dekorasyon Atölyesi olarak verdiğimiz sözde durmaya, makul fiyatlar sunmaya ve kaliteden ödün vermemeye özel bir önem veririz çünkü müşterilerimizle bir defalık değil ömür boyu karşılıklı güven üzerine kurulu ilişkiler geliştirip her türlü proje ve uygulama ihtiyaçlarında yardımcı olmayı bir görev sayarız.
Müşterilerimizin yapacağı en büyük proje masrafının mevcut mekanın yıkımından anahtar teslimine kadar geçecek sürenin getireceği iş kaybı olduğunun bilinciyle gerekirse 7/24 çalışıp projeyi zamanında yetiştiren Öznoyan Mimarlık ve Dekorasyon Atölyesi olarak proje aşamasında; tasarımdan 3D canlandırmaya, malzeme seçiminden projeyi uygulamaya kadar geçen her süreçte müşterimize detaylı bilgi veririz.

Gerekirse kullanacağımız malzemeleri birebir gösteririz ki müşterimiz gerçekleştirilen projenin kalitesinden ve ihtiyaçlarına uygunluğundan emin olsun. Bazı durumlarda da kaliteden ve proje bütünlüğünden ödün vermeksizin proje bütçesini makul boyutlara çekmek için farklı malzeme tekliflerini müşterimize de sunarak gereksiz harcamalardan kaçınmasına yardımcı oluruz.

1999’dan beri gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında uyguladığımız her mağaza projesi ve fuar standında kendi tasarım gücümüzün yanında müşteri isteklerini de göz önüne alarak müşterilerimizin hem tam ihtiyaçlarına uygun projeleri gerçekleştirmeyi hem de içinde kendilerini mutlu hissetmelerini sağlayarak Türk tasarım piyasasında bugünkü konumumuza ulaşmayı başardık.
Bundan sonra da aynı başarıyı arttırarak devam ettireceğiz…
Mesleğimize olan sevgi ve saygımızı sizin mutluluğunuzla birleştirmeye hazırız…